Vishay RW70UR215FB12
Fixed Resistor, Wire Wound, 1W, 0.215ohm, 0.4637V, 1% +/-Tol, 90ppm/Cel, Through Hole Mount
数据表和文档
供应链
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.80
Introduction Date2008-07-29
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
描述
RS-1A-300 .215 1% RW70UR215F B12
215m¦¸ ¡À1% 1W ¡À90ppm/¡æ 10.31mm