Vishay RNC55H9091FSRE5
Res 9.09K Ohm 1% 1/8W Axial
价格与库存
数据表和文档
New Yorker Electronics
Datasheet4 页10 年前
Arrow Electronics
相关零件
Yageo GroupMF0207FTE52-9K09
Fixed Resistor, Metal Film, 0.6W, 9090ohm, 350V, 1% +/-Tol, 50ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Metal Film, 0.1W, 9090ohm, 200V, 1% +/-Tol, 50ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Metal Film, 0.5W, 9090ohm, 250V, 1% +/-Tol, 50ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Metal Film, 0.125W, 9090ohm, 300V, 1% +/-Tol, 50ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Metal Film, 0.05W, 9090ohm, 200V, 1% +/-Tol, 50ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Metal Film, 0.4W, 9090ohm, 350V, 1% +/-Tol, 50ppm/Cel, Through Hole Mount
描述
RES 9.09K OHM 1% 1/8W AXIAL
ERC-55 9.09K 1% T-2 RNC55H9091FS RE5
9.09K OH 1% ERC-55