Vishay RNC55H1802BSRE5
Res 18K Ohm 0.1% 1/8W Axial
数据表和文档
New Yorker Electronics
Datasheet4 页10 年前
Arrow Electronics
库存历史记录
3 个月趋势:
+0.00%
相关零件
Fixed Resistor, Metal Film, 0.5W, 18000ohm, 250V, 0.1% +/-Tol, 50ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Metal Film, 0.1W, 17400ohm, 200V, 0.1% +/-Tol, 50ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Metal Film, 0.1W, 18700ohm, 200V, 0.1% +/-Tol, 50ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Metal Film, 0.1W, 19800ohm, 200V, 0.1% +/-Tol, 50ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Metal Film, 0.1W, 18900ohm, 200V, 0.1% +/-Tol, 50ppm/Cel, Through Hole Mount
TE ConnectivityH818K2BYA
Fixed Resistor, Thin Film, 0.25W, 18200ohm, 350V, 0.1% +/-Tol, 15ppm/Cel, Through Hole Mount
描述
RES 18K OHM 0.1% 1/8W AXIAL
RNC55, +/-50 ppm, 18.0 kOhm, +/-0.1%, 0.001% /1K Hr
ERC-55 18K .1% T-2 RNC55H1802BS RE5