Vishay RNC55H1212FS
Fixed Resistor, Metal Film, 0.1W, 12100ohm, 200V, 1% +/-Tol, 50ppm/Cel, Through Hole Mount
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet2 页23 年前
Introduction Date1996-07-01
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
描述
ERC-55 12.1K 1% T-2 RNC55H1212FS B14