Vishay RNC50J1002BSRE6
Fixed Resistor, Metal Film, 0.1W, 10000ohm, 200V, 0.1% +/-Tol, Through Hole Mount
数据表和文档
IHS
Datasheet4 页4 年前
库存历史记录
3 个月趋势:
Restocked
供应链
Country of OriginUSA
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.90
Introduction Date2009-03-03
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 weeks ago)
相关零件
Fixed Resistor, Metal Film, 0.1W, 10000ohm, 200V, 0.1% +/-Tol, 25ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Metal Film, 0.05W, 10000ohm, 200V, 0.1% +/-Tol, 25ppm/Cel, Through Hole Mount
RNC Series 10 kO ±0.1% 0.125 W ±25 ppm/°C Epoxy Coated Axial Metal Film Resistor
Fixed Resistor, Metal Film, 0.1W, 9090ohm, 200V, 0.1% +/-Tol, 25ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Metal Film, 0.1W, 9530ohm, 200V, 0.1% +/-Tol, 25ppm/Cel, Through Hole Mount
描述
RNC Series 10 kO ±0.1 % 0.1 W ±25 ppm/°C Axial Military Metal Film Resistor
Res Metal Film 10K Ohm 0.1% 0.05W(1/20W) ±25ppm/C 0.001% Epoxy AXL T/R