Vishay RN70E4700FB14
Fixed Resistor, Metal Film, 0.5W, 470ohm, 500V, 1% +/-Tol, 25ppm/Cel, Through Hole Mount
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet5 页4 年前
Datasheet5 页9 年前
库存历史记录
3 个月趋势:
-0.19%
CAD 模型
从我们值得信赖的合作伙伴处下载 Vishay RN70E4700FB14 符号、封装和 3D STEP 模型。
来源eCADmCAD文件
Ultra Librarian
符号封装
下载
从 Octopart 下载 CAD 模型,即表示您同意我们的条款和条件以及隐私政策
供应链
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 weeks ago)
相关零件
Fixed Resistor, Thin Film, 0.6W, 470ohm, 350V, 1% +/-Tol, 50ppm/Cel, Through Hole Mount
TE ConnectivityLR2F470R
Fixed Resistor, Thin Film, 0.75W, 470ohm, 350V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Thin Film, 0.6W, 499ohm, 350V, 1% +/-Tol, 50ppm/Cel, Through Hole Mount
MRS25 FIXED RESISTOR Axial Through Hole Resistor ±1% ±50ppm/C 511Ohm 0.6W
Fixed Resistor, Metal Film, 0.75W, 475ohm, 500V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Through Hole Mount
TE ConnectivityLR1F499R
Through Hole Thin Film Resistor, Lr Series, 499 Ohm, 600 Mw, - 1%, 350 V, Axial Leaded
描述
Metal Film Resistors 1/2watt 470ohms 1% 25ppm
CMF-70 470 1% T-9 RN70E4700F B14
470¦¸ ¡À1% 750mW ¡À25ppm/¡æ 14.27mm