Vishay RN65E1583F
Fixed Resistor, Metal Film, 0.25W, 158000ohm, 350V, 1% +/-Tol, 25ppm/Cel, Through Hole Mount
Production
价格与库存
DistributorSKUMinPkg
BiscoRN65E1583F140
8h
数据表和文档
IHS
Datasheet4 页25 年前
供应链
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
描述