Vishay RN60E1500FB14
Fixed Resistor, Metal Film, 0.125W, 150ohm, 300V, 1% +/-Tol, 25ppm/Cel, Through Hole Mount
数据表和文档
IHS
Datasheet5 页4 年前
New Yorker Electronics
库存历史记录
3 个月趋势:
-100%
CAD 模型
从我们值得信赖的合作伙伴处下载 Vishay RN60E1500FB14 符号、封装和 3D STEP 模型。
Introduction Date2006-09-07
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 weeks ago)
相关零件
Fixed Resistor, Metal Film, 0.25W, 150ohm, 300V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Through Hole Mount
OhmiteWHA150FET
Fixed Resistor, Wire Wound, 0.5W, 150ohm, 8.6603V, 1% +/-Tol, 20ppm/Cel, Through Hole Mount
OhmiteWHB150FET
Fixed Resistor, Wire Wound, 1W, 150ohm, 12.2474V, 1% +/-Tol, 20ppm/Cel, Through Hole Mount
Yageo GroupMFR-25FBF52-150R
Fixed Resistor, Metal Film, 0.25W, 150ohm, 250V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Through Hole Mount
Ohmite45F150E
Fixed Resistor, Wire Wound, 5W, 150ohm, 460V, 1% +/-Tol, Through Hole Mount
描述
Military MIL-R-10509/1RN60 FIXED RESISTOR Axial Through Hole Resistor ±1% ±25ppm/C 150Ohm 0.25W 1/4W
Metal Film Resistors - Through Hole 1/8watt 150ohms 1% 25ppm
CMF-60 150 1% T-9 RN60E1500F B14
150¦¸ ¡À1% 250mW ¡À25ppm/¡æ 8.74mm