Vishay RN60E1250BB14
Fixed Resistor, Metal Film, 0.125W, 125ohm, 300V, 0.1% +/-Tol, 25ppm/Cel, Through Hole Mount
数据表和文档
IHS
Datasheet5 页4 年前
Datasheet5 页9 年前
库存历史记录
3 个月趋势:
-0.74%
CAD 模型
从我们值得信赖的合作伙伴处下载 Vishay RN60E1250BB14 符号、封装和 3D STEP 模型。
来源eCADmCAD文件
Ultra Librarian
符号封装
下载
从 Octopart 下载 CAD 模型,即表示您同意我们的条款和条件以及隐私政策
供应链
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.90
Introduction Date2016-02-08
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 weeks ago)
相关零件
Fixed Resistor, Metal Film, 0.6W, 125ohm, 350V, 0.1% +/-Tol, 25ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Metal Film, 0.1W, 125ohm, 200V, 0.1% +/-Tol, 25ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Metal Film, 0.6W, 120ohm, 350V, 0.1% +/-Tol, 25ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Metal Film, 0.1W, 137ohm, 200V, 0.1% +/-Tol, 25ppm/Cel, Through Hole Mount
TE ConnectivityH8118RBYA
Metal Film Res.-Through Hole H8 118R 0.1% 15Ppm |Amp Te Connectivity 1879663-5
TE ConnectivityYR1B137RCC
Through Hole Metal Film Resistor, R Series, 137 Ohm, 250 Mw, - 0.1%, 500 V, Axial Leaded
描述
Metal Film Resistors, Axial Leaded, Mil Spec Qualified, 0.125 Watt, 125 Ohms, 0.1 |Vishay RN60E1250BB14
Axial Axial Military MIL-R-10509/1RN60 0.145Diax0.344L 3.68mmx8.74mm 0.25W 1/4W 125Ohms ±25ppm/C
125¦¸ ¡À0.1% 250mW ¡À25ppm/¡æ 8.74mm*3.68mm
CMF-60 125 .1% T-9 RN60E1250B B14