Vishay RN60E1000BB14
Fixed Resistor, Metal Film, 0.125W, 100ohm, 300V, 0.1% +/-Tol, 25ppm/Cel, Through Hole Mount
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet5 页4 年前
New Yorker Electronics
库存历史记录
3 个月趋势:
-4.62%
CAD 模型
从我们值得信赖的合作伙伴处下载 Vishay RN60E1000BB14 符号、封装和 3D STEP 模型。
来源eCADmCAD文件
Ultra Librarian
符号封装
下载
从 Octopart 下载 CAD 模型,即表示您同意我们的条款和条件以及隐私政策
供应链
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 weeks ago)
相关零件
Yageo GroupMFP-25BRD52-100R
Fixed Resistor, Metal Film, 0.25W, 100ohm, 250V, 0.1% +/-Tol, 25ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Metal Film, 0.25W, 100ohm, 350V, 0.1% +/-Tol, 25ppm/Cel, Through Hole Mount
TE Connectivity / AMP9-1879672-7
Fixed Resistor, Thin Film, 0.25W, 100ohm, 350V, 0.1% +/-Tol, 25ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Metal Film, 0.5W, 100ohm, 250V, 0.1% +/-Tol, 25ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Metal Film, 1.5W, 100ohm, 500V, 0.1% +/-Tol, 25ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Metal Film, 0.1W, 98.8ohm, 200V, 0.1% +/-Tol, 25ppm/Cel, Through Hole Mount
描述
Resistor, metal Film,100Ohms,300Wv,.1+/-% Tol,-25,25Ppm-Tc, rn60-Milstyle |Vishay RN60E1000BB14
Military MIL-R-10509/1RN60 FIXED RESISTOR Axial Through Hole Resistor ±0.1% ±25ppm/C 100Ohm 0.25W 1/4W
CMF-60 100 .1% T-9 RN60E1000B B14
100¦¸ ¡À0.1% 250mW ¡À25ppm/¡æ 8.74mm