Vishay RN60D9091FB14
Fixed Resistor, Metal Film, 0.25W, 9090ohm, 300V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Through Hole Mount
数据表和文档
IHS
Datasheet5 页4 年前
element14 APAC
Newark
Farnell
New Yorker Electronics
库存历史记录
3 个月趋势:
-0.16%
CAD 模型
从我们值得信赖的合作伙伴处下载 Vishay RN60D9091FB14 符号、封装和 3D STEP 模型。
来源eCADmCAD文件
Ultra Librarian
符号封装
下载
从 Octopart 下载 CAD 模型,即表示您同意我们的条款和条件以及隐私政策
相关零件
Yageo GroupMFR-25FRF52-9K09
Fixed Resistor, Metal Film, 0.25W, 9090ohm, 250V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Through Hole Mount
Yageo GroupMFR-25FBF52-9K09
Fixed Resistor, Metal Film, 0.25W, 9090ohm, 200V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Metal Film, 0.25W, 8200ohm, 300V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Through Hole Mount
Yageo GroupMFR-25FRF52-8K25
Fixed Resistor, Metal Film, 0.25W, 8250ohm, 250V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Metal Film, 0.25W, 8250ohm, 300V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Through Hole Mount
描述
RN60 SERIES AXIAL METAL FILM RESISTOR 9.09KOHMS +/-1% 0.25W +/-100PPM/DEGC
Res Metal Film 9.09K Ohm 1% 0.25W(1/4W) ±100ppm/C Epoxy AXL Bulk