Vishay RN60D3162FB14
Fixed Resistor, Metal Film, 0.25W, 31600ohm, 300V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Through Hole Mount
数据表和文档
3 个月趋势:
-6.43%
CAD 模型
从我们值得信赖的合作伙伴处下载 Vishay RN60D3162FB14 符号、封装和 3D STEP 模型。
供应链
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.90
Introduction Date2006-09-07
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 weeks ago)
相关零件
Fixed Resistor, Metal Film, 0.5W, 31600ohm, 250V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Metal Film, 0.125W, 31600ohm, 200V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Through Hole Mount
Stackpole ElectronicsRNF14FTD30K1
Fixed Resistor, Metal Film, 0.25W, 30100ohm, 250V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Through Hole Mount
Stackpole ElectronicsRNF14FTD29K4
Fixed Resistor, Metal Film, 0.25W, 29400ohm, 250V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Through Hole Mount
Stackpole ElectronicsRNF14FTD33K2
Fixed Resistor, Metal Film, 0.25W, 33200ohm, 250V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Metal Film, 0.5W, 33200ohm, 250V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Through Hole Mount
描述
Military MIL-R-10509/1RN60 FIXED RESISTOR Axial Through Hole Resistor ±1% ±100ppm/C 31.6kOhm 0.25W 1/4W
RES METAL FILM 31.6K OHM 1/4W 1% AXIAL
CMF-60 31.6K 1% T-1 RN60D3162F B14
31.6K¦¸ ¡À1% 250mW ¡À100ppm/¡æ 8.74mm