Vishay RN60D2321FB14
Fixed Resistor, Metal Film, 0.25W, 2320ohm, 300V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Through Hole Mount
数据表和文档
3 个月趋势:
-80.55%
CAD 模型
从我们值得信赖的合作伙伴处下载 Vishay RN60D2321FB14 符号、封装和 3D STEP 模型。
供应链
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.90
Introduction Date2006-09-07
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 weeks ago)
相关零件
Stackpole ElectronicsRNF14FTD2K32
Fixed Resistor, Metal Film, 0.25W, 2320ohm, 250V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Metal Film, 0.125W, 2320ohm, 200V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Metal Film, 0.5W, 2320ohm, 250V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Through Hole Mount
Stackpole ElectronicsRNF18FBD2K32
Fixed Resistor, Metal Film, 0.125W, 2320ohm, 200V, 1% +/-Tol, Through Hole Mount
Stackpole ElectronicsRNF14FTD2K21
Fixed Resistor, Metal Film, 0.25W, 2210ohm, 250V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Metal Film, 0.25W, 2490ohm, 300V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Through Hole Mount
描述
Military MIL-R-10509/1RN60 FIXED RESISTOR Axial Through Hole Resistor ±1% ±100ppm/C 2.32kOhm 0.25W 1/4W
CMF-60 2.32K 1% T-1 RN60D2321F B14
2.32K¦¸ ¡À1% 250mW ¡À100ppm/¡æ 8.74mm