Vishay RN60D1820FRE6
Fixed Resistor, Metal Film, 0.25W, 182ohm, 300V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Through Hole Mount
数据表和文档
CAD 模型
从我们值得信赖的合作伙伴处下载 Vishay RN60D1820FRE6 符号、封装和 3D STEP 模型。
相关零件
Stackpole ElectronicsRNF14FTD182R
Fixed Resistor, Metal Film, 0.25W, 182ohm, 250V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Metal Film, 0.5W, 182ohm, 250V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Metal Film, 0.125W, 182ohm, 200V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Through Hole Mount
Stackpole ElectronicsRNF18FBD182R
Fixed Resistor, Metal Film, 0.125W, 182ohm, 200V, 1% +/-Tol, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Metal Film, 1W, 182ohm, 500V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Metal Film, 0.125W, 165ohm, 200V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Through Hole Mount
描述
METAL FILM RESISTORS - THROUGH HOLE 1/4WATT 182OHMS 1% 100PPM
RES 182 OHM 1/4W 1% AXIAL
CMF-60 182 1% T-1 RN60D1820F RE6
182 OHM 1% 100PPM 1/8W