Vishay RN60D1332FRE6
Fixed Resistor, Metal Film, 0.25W, 13300ohm, 300V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Through Hole Mount
数据表和文档
JRH Electronics
Datasheet5 页4 年前
New Yorker Electronics
库存历史记录
3 个月趋势:
+0.00%
CAD 模型
从我们值得信赖的合作伙伴处下载 Vishay RN60D1332FRE6 符号、封装和 3D STEP 模型。
供应链
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.90
Introduction Date2006-09-07
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 weeks ago)
相关零件
Fixed Resistor, Metal Film, 0.5W, 13300ohm, 200V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Through Hole Mount
Yageo GroupMFR-25FRF52-13K3
Fixed Resistor, Metal Film, 0.25W, 13300ohm, 250V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Through Hole Mount
Stackpole ElectronicsRNF18FTD13K3
Fixed Resistor, Metal Film, 0.125W, 13300ohm, 200V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Through Hole Mount
Yageo GroupMFR-25FBF52-13K3
Fixed Resistor, Metal Film, 0.5W, 14000ohm, 200V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Metal Film, 0.5W, 12100ohm, 200V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Metal Film, 0.125W, 12000ohm, 200V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Through Hole Mount
描述
Res Metal Film 13.3K Ohm 1% 0.25W(1/4W) ±100ppm/C Epoxy AXL T/R
CMF-60 13.3K 1% T-1 RN60D1332F RE6
13.3K¦¸ ¡À1% 250mW ¡À100ppm/¡æ 8.74mm