Vishay RN60D12R1FB14
Fixed Resistor, Metal Film, 0.25W, 12.1ohm, 300V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Through Hole Mount
数据表和文档
IHS
Datasheet5 页4 年前
New Yorker Electronics
RS (Formerly Allied Electronics)
库存历史记录
3 个月趋势:
-6.60%
CAD 模型
从我们值得信赖的合作伙伴处下载 Vishay RN60D12R1FB14 符号、封装和 3D STEP 模型。
相关零件
Yageo GroupMFR-25FBF52-12R1
Fixed Resistor, Metal Film, 0.25W, 12.1ohm, 250V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Metal Film, 0.25W, 13ohm, 300V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Metal Film, 0.25W, 11.8ohm, 300V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Through Hole Mount
Yageo GroupMFR-25FBF52-13R3
Fixed Resistor, Metal Film, 0.25W, 13.3ohm, 250V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Through Hole Mount
Yageo GroupMFR-25FBF52-11R
Fixed Resistor, Metal Film, 0.25W, 11ohm, 250V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Metal Film, 0.6W, 12.1ohm, 350V, 1% +/-Tol, 50ppm/Cel, Through Hole Mount
描述
RESISTOR, METAL FILM, 12.1 OHMS, 0.25 W, +/-1%, 300 V, AXIAL, 100 PPM/C, 500 VAC
Resistor,metal Film,12.1Ohms,300Wv,1+/-% Tol,-100,100Ppm-Tc,rn60-Milstyle |Vishay RN60D12R1FB14
CMF-60 12.1 1% T-1 RN60D12R1F B14
12.1¦¸ ¡À1% 250mW ¡À100ppm/¡æ 8.74mm