Vishay RN60C1800BB14
Fixed Resistor, Metal Film, 0.125W, 180ohm, 300V, 0.1% +/-Tol, 50ppm/Cel, Through Hole Mount
数据表和文档
IHS
Datasheet5 页4 年前
New Yorker Electronics
库存历史记录
3 个月趋势:
-100%
CAD 模型
从我们值得信赖的合作伙伴处下载 Vishay RN60C1800BB14 符号、封装和 3D STEP 模型。
相关零件
Fixed Resistor, Metal Film, 0.1W, 189ohm, 200V, 0.1% +/-Tol, 50ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Metal Film, 0.1W, 187ohm, 200V, 0.1% +/-Tol, 50ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Metal Film, 0.1W, 166ohm, 200V, 0.1% +/-Tol, 50ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Metal Film, 0.1W, 162ohm, 200V, 0.1% +/-Tol, 50ppm/Cel, Through Hole Mount
Stackpole ElectronicsRNMF14FTC180R
Fixed Resistor, Metal Film, 0.25W, 180ohm, 200V, 1% +/-Tol, 50ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Metal Film, 0.125W, 182ohm, 300V, 1% +/-Tol, 50ppm/Cel, Through Hole Mount
描述
Resistor,metal Film,180Ohms,300Wv,.1+/-% Tol,-50,50Ppm-Tc,rn60-Milstyle |Vishay RN60C1800BB14
Military MIL-R-10509/1RN60 FIXED RESISTOR Axial Through Hole Resistor ±0.1% ±50ppm/C 180Ohm 0.25W 1/4W
CMF-60 180 .1% T-2 RN60C1800B B14
180¦¸ ¡À0.1% 250mW ¡À50ppm/¡æ 8.74mm