Vishay RN55E9311FB14
Fixed Resistor, Metal Film, 0.1W, 9310ohm, 200V, 1% +/-Tol, 25ppm/Cel, Through Hole Mount
数据表和文档
New Yorker Electronics
库存历史记录
3 个月趋势:
+0.00%
CAD 模型
从我们值得信赖的合作伙伴处下载 Vishay RN55E9311FB14 符号、封装和 3D STEP 模型。
相关零件
Fixed Resistor, Metal Film, 0.1W, 10000ohm, 200V, 1% +/-Tol, 25ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Metal Film, 0.1W, 8450ohm, 200V, 1% +/-Tol, 25ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Metal Film, 0.1W, 9090ohm, 200V, 1% +/-Tol, 25ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Metal Film, 0.1W, 9310ohm, 200V, 1% +/-Tol, 50ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Metal Film, 0.125W, 9310ohm, 300V, 1% +/-Tol, 50ppm/Cel, Through Hole Mount
描述
Resistor Metal Film 9.31K Ohm 1% 1/10W 25ppm/C Conformal AXL Thru-Hole Bulk
RES 9.31K OHM 1/8W 1% AXIAL
CMF-55 9.31K 1% T-9 RN55E9311F B14