Vishay RN55E6001BB14
Fixed Resistor, Metal Film, 0.1W, 6000ohm, 200V, 0.1% +/-Tol, 25ppm/Cel, Through Hole Mount
数据表和文档
IHS
Datasheet5 页4 年前
Datasheet5 页9 年前
库存历史记录
3 个月趋势:
-2.32%
CAD 模型
从我们值得信赖的合作伙伴处下载 Vishay RN55E6001BB14 符号、封装和 3D STEP 模型。
供应链
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.90
Introduction Date2010-08-25
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 weeks ago)
相关零件
Fixed Resistor, Metal Film, 0.1W, 6490ohm, 200V, 0.1% +/-Tol, 25ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Metal Film, 0.1W, 5700ohm, 200V, 0.1% +/-Tol, 25ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Metal Film, 0.1W, 6340ohm, 200V, 0.1% +/-Tol, 25ppm/Cel, Through Hole Mount
描述
RES 6K OHM 1/8W .1% AXIAL
CMF-55 6K .1% T-9 RN55E6001B B14
6K¦¸ ¡À0.1% 125mW ¡À25ppm/¡æ 6.1mm*2.29mm
6K OHM .1% 25PPM 1/10W