Vishay RN55E4003BB14
Fixed Resistor, Metal Film, 0.1W, 400000ohm, 200V, 0.1% +/-Tol, 25ppm/Cel, Through Hole Mount
数据表和文档
IHS
Datasheet5 页9 年前
库存历史记录
3 个月趋势:
-0.59%
CAD 模型
从我们值得信赖的合作伙伴处下载 Vishay RN55E4003BB14 符号、封装和 3D STEP 模型。
供应链
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.90
Introduction Date2016-02-08
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
Fixed Resistor, Metal Film, 0.1W, 427000ohm, 200V, 0.1% +/-Tol, 25ppm/Cel, Through Hole Mount
Military MIL-R-10509/1RN60 Axial Axial Through Hole Resistor ±0.1% ±50ppm/C 400kOhms 0.25W 1/4W
Fixed Resistor, Metal Film, 0.6W, 412000ohm, 350V, 0.1% +/-Tol, 25ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Metal Film, 0.1W, 402000ohm, 200V, 0.1% +/-Tol, 50ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Metal Film, 0.1W, 365000ohm, 200V, 0.1% +/-Tol, 50ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Metal Film, 1W, 383000ohm, 500V, 1% +/-Tol, 25ppm/Cel, Through Hole Mount
描述
Metal Film Resistors - Through Hole 1/10watt 400Kohms .1% 25ppm
Axial Axial Military MIL-R-10509/7RN55 0.090Diax0.240L 2.29mmx6.10mm 0.125W 1/8W 400kOhms ±25ppm/C
CMF-55 400K .1% T-9 RN55E4003B B14
400K¦¸ ¡À0.1% 125mW ¡À25ppm/¡æ 6.1mm*2.29mm