Vishay RN55E1471BR36
Fixed Resistor, Metal Film, 0.1W, 1470ohm, 200V, 0.1% +/-Tol, 25ppm/Cel, Through Hole Mount
数据表和文档
JRH Electronics
3 个月趋势:
Restocked
描述
RES 1.47K OHM 1/8W .1% AXIAL
CMF-55 1.47K .1% T-9 RN55E1471B R36
1.47K¦¸ ¡À0.1% 125mW ¡À25ppm/¡æ 6.1mm