Vishay RN55D26R1FB14
Fixed Resistor, Metal Film, 0.125W, 26.1ohm, 200V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Through Hole Mount
数据表和文档
New Yorker Electronics
element14
库存历史记录
3 个月趋势:
Restocked
相关零件
Fixed Resistor, Metal Film, 0.5W, 26.1ohm, 200V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Through Hole Mount
Stackpole ElectronicsRNF14FTD26R1
Fixed Resistor, Metal Film, 0.25W, 26.1ohm, 250V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Through Hole Mount
Yageo GroupMFR-25FBF52-26R1
Fixed Resistor, Metal Film, 0.125W, 23.7ohm, 200V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Metal Film, 0.125W, 27.4ohm, 200V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Metal Film, 0.125W, 28ohm, 200V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Through Hole Mount
描述
Military MIL-R-10509/7RN55 Axial Axial Through Hole Resistor ±1% ±100ppm/C 26.1Ohms 0.125W 1/8W
METAL FILM RESISTOR, 26.1 OHM, 125mW, 1%
CMF-55 26.1 1% T-1 RN55D26R1F B14
26.1¦¸ ¡À1% 125mW ¡À100ppm/¡æ 6.1mm*2.29mm