Vishay RLR07C1004GS
Fixed Resistor, Metal Film, 0.25W, 1000000ohm, 250V, 2% +/-Tol, 100ppm/Cel, Through Hole Mount
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet4 页9 年前
element14
供应链
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 5 months ago)
描述
ES MTLFLM 1M OHM 2% 1/4W
Other Products
Metal Film Resistor; Power Rating:250mW; Resistance:1Mohm; Resistance Tolerance:± 2%; Series:RLR; Operating Temperature Range:-65°C to +150°C; Resistor Element Material:Metal Film; Voltage Rating:250V ;RoHS Compliant: No