Vishay RLR05C1203GRB14
Fixed Resistor, Metal Film, 0.125W, 120000ohm, 200V, 2% +/-Tol, Through Hole Mount
数据表和文档
New Yorker Electronics
库存历史记录
3 个月趋势:
Restocked
供应链
Country of OriginUSA
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.90
Introduction Date2006-09-07
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 weeks ago)
相关零件
Fixed Resistor, Metal Film, 0.25W, 120000ohm, 250V, 2% +/-Tol, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Metal Film, 0.25W, 110000ohm, 250V, 2% +/-Tol, 100ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Metal Film, 0.5W, 120000ohm, 350V, 2% +/-Tol, 200ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Metal Film, 0.25W, 121000ohm, 300V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Metal Film, 0.25W, 110000ohm, 300V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Through Hole Mount
TE Connectivity / AMP1622684-1
Fixed Resistor, Thin Film, 0.75W, 130000ohm, 350V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Through Hole Mount
描述
Resistor, metal Film,120Kohms,200Wv,2+/-% Tol,100Ppm-Tc |Vishay RLR05C1203GRB14
RES 120K OHM 2% 1/8W AXIAL
ERL-05 120K 2% T-1 RLR05C1203GR B14