Vishay RH0254R000FE02
Res Wirewound 4 Ohm 1% 25W ±50ppm/C Aluminum Housed AXL Chassis Mount Card
Production
数据表和文档
Upverter
Datasheet6 页3 年前
Newark
element14 APAC
New Yorker Electronics
Farnell
库存历史记录
3 个月趋势:
+4.20%
CAD 模型
从我们值得信赖的合作伙伴处下载 Vishay RH0254R000FE02 符号、封装和 3D STEP 模型。
来源eCADmCAD文件
EE Concierge
符号封装
从 Octopart 下载 CAD 模型,即表示您同意我们的条款和条件以及隐私政策
供应链
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.29.00.00
Introduction Date2004-09-09
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 month ago)
相关零件
Res Wirewound 4 Ohm 1% 12.5W ±50ppm/C Aluminum Housed AXL Chassis Mount Card
Res Wirewound 4 Ohm 1% 50W ±50ppm/C Aluminum Housed AXL Chassis Mount Card
TE ConnectivityHSA504R0J
Res Wirewound 4 Ohm 5% 50W ±50ppm/C Aluminum Housed AXL Chassis Mount Loose/Tray
描述
Fixed Resistor, Wire Wound, 25W, 4ohm, 10V, 1% +/-Tol, 50ppm/Cel, Chassis Mount
RESISTOR, WIREWOUND, RES 4 OHMS, PWR-RTG 25 W, TOL 1%,LUG, ALUM HOUSED, MILITARY
RH Series 25W 4 ohms 1% 50ppm Wirewound Resistor
RESISTOR, WIREWOUND, 4 OHM, 25W, 1%
1% ¡À50ppm/¡æ 4¦¸ 25W 26.97mm*27.43mm*27.43mm
RESISTOR, WIREWOUND, 4OHM, 1%, SOLDER