Vishay RCWP057510K0FKS2
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.15W, 10000ohm, 70V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 0805
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet4 页8 年前
供应链
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
Res Thick Film 0402 10K Ohm 1% 0.063W(1/16W) ±100ppm/C Pad SMD T/R
Res Thick Film 1210 10K Ohm 1% 0.5W(1/2W) ±100ppm/C Pad SMD T/R Automotive AEC-Q200
Res Thick Film 0603 11K Ohm 1% 0.1W(1/10W) ±100ppm/C Pad SMD T/R
Res Thick Film 0402 11K Ohm 1% 0.063W(1/16W) ±100ppm/C Pad SMD T/R Automotive AEC-Q200
PanasonicERJ-XGNF1002Y
Res Thick Film 01005 10K Ohm 1% 0.031W ±200ppm/°C Molded SMD Pressed Carrier T/R
Fixed Resistor, Thin Film, 0.1W, 10000ohm, 75V, 1% +/-Tol, 50ppm/Cel, Surface Mount, 0603
描述