Vishay RCWL2010R680JNEA
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.5W, 0.68ohm, 0.5831V, 5% +/-Tol, 200ppm/Cel, Surface Mount, 2010
Production
数据表和文档
IHS
Datasheet4 页2 年前
CAD 模型
来源eCADmCAD文件
Ultra Librarian
符号封装
下载
从 Octopart 下载 CAD 模型,即表示您同意我们的条款和条件以及隐私政策
供应链
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2009-09-25
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 6 months ago)
相关零件
KOA SpeerSR732HTTER68J
Fixed Resistor, Metal Glaze/Thick Film, 0.75W, 0.68ohm, 0.7142V, 5% +/-Tol, Surface Mount, 2010
PanasonicERJ-12ZQJR68U
Res Thick Film 2010 0.68 Ohm 5% 0.5W(1/2W) ±200ppm/C Pad SMD T/R Automotive AEC-Q200
Yageo GroupRL2010FK-070R62L
620 mOhms 1% 0.75W, 3/4W Chip Resistor 2010 (5125 Metric) Current Sense Thick F
Res Thick Film 2010 0.68 Ohm 1% 1W ±100ppm/C Sulfur Resistant Pad SMD Automotive T/R
PanasonicERJC1BFR68U
Res Anti-Sulfured Thick Film 1020 0.68 Ohm 1% 2W ±150ppm/°C Molded Emboss T/R
Res Thick Film 2010 0.62 Ohm 1% 1W ±100ppm/C Sulfur Resistant Pad SMD T/R Automotive AEC-Q200
描述
RES 0.68 OHM 5% 1/2W 2010
RCWL-2010 .68 5% 200 EA e3