Vishay RCWE1206R110FKEA
1206 .11 Ohms 1% Thick Film Surface Mount Chip Resistor, Wraparound
数据表和文档
IHS
Datasheet5 页4 年前
Future Electronics
库存历史记录
3 个月趋势:
-0.34%
供应链
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2010-07-14
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
Fixed Resistor, Metal Glaze/Thick Film, 0.5W, 0.11ohm, 0.2346V, 1% +/-Tol, Surface Mount, 1206
PanasonicERJ-L08KF10CV
Res Thick Film 1206 0.1 Ohm 1% 0.33W ±100ppm/°C Molded SMD Punched Carrier T/R
PanasonicERJ-8BWFR100V
Res Thick Film 1206 0.1 Ohm 1% 1W ±100ppm/°C Molded SMD SMD Punched Carrier T/R
Res Thick Film 1206 0.1 Ohm 1% 0.5W(1/2W) ±100ppm/C Pad SMD Automotive T/R
Fixed Resistor, Metal Glaze/Thick Film, 0.5W, 0.121ohm, 0.246V, 1% +/-Tol, Surface Mount, 1206
PanasonicERJ-8BSFR11V
Res Current Sense Thick Film 1206 0.11 Ohm 1% 1/2W 0ppm/°C to 250ppm/°C Molded T/R
描述
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.5W, 0.11ohm, 0.2345V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 1206
RES 0.11 OHM 1% 1/2W 1206
110m¦¸ ¡À1% 500mW ¡À100ppm/¡æ 1206 3.1mm*1.6mm*700¦Ìm
RCWE-1206 .11 1% 100 EA e3
.11 OHM .5W 1% 100PPM