Vishay RCL12257R15FKEG
Res SMD 7.15 Ohm 2W 2512 Wide
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet9 页3 年前
Future Electronics
库存历史记录
3 个月趋势:
+100%
CAD 模型
来源eCADmCAD文件
SnapEDA
符号封装
3D下载
从 Octopart 下载 CAD 模型,即表示您同意我们的条款和条件以及隐私政策
供应链
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2013-10-16
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
RCL FIXED RESISTOR Wide 2512 (6432Metric) 1225 Chip Resistor ±1% ±100ppm/C 6.8Ohm 2W
Res Thick Film 1225 6.8 Ohm 5% 2W ±200ppm/C Wide Terminal SMD T/R Automotive AEC-Q200
描述
RES SMD 7.15 OHM 2W 2512 WIDE
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 2W, 7.15ohm, 200V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 1225
RCL1225 100PPM 7.15 Ohms 1% Long Side Termination Thick Film Chip Resistor
7.15¦¸ ¡À1% 2W ¡À100ppm/¡æ 1225 3.2mm*6.3mm*800¦Ìm