Vishay RCL122554R9FKEG
RCL 1225 Wide 2512 (6432Metric) 1225 Chip Resistor ±1% ±100ppm/C 54.9Ohms 2W
Production
价格与库存
数据表和文档
3 个月趋势:
+0.00%
供应链
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2013-10-16
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
Res Thick Film 1225 49.9 Ohm 1% 2W ±100ppm/C Conformal Coated Wide Terminal SMD Automotive T/R
描述
RES SMD 54.9 OHM 2W 2512 WIDE
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 2W, 54.9ohm, 200V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 1225
54.9¦¸ ¡À1% 2W ¡À100ppm/¡æ 1225 3.2mm*6.3mm*800¦Ìm
RCL1225 100 54R9 1% E67