Vishay RCL12254K70FKEG
Wide 2512 (6432METRIC) 1225 Fixed Resistor Rcl 0.126LX0.248W 3.20MMX6.30MM 2W 4.7 Kohm ±100PPM/C
数据表和文档
3 个月趋势:
Restocked
供应链
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2013-10-16
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
RES SMD 5.1K OHM 2W 2512 WIDE
描述
RES SMD 4.7K OHM 2W 2512 WIDE
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 2W, 4700ohm, 200V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 1225
4.7K¦¸ ¡À1% 2W ¡À100ppm/¡æ 1225 3.2mm*6.3mm*800¦Ìm
RCL1225 100 4K7 1% E67 E3