Vishay RCL122549K9FKEG
Res Thick Film 1225 49.9K Ohm 1% 2W ±100ppm/C Conformal Coated Wide Terminal SMD Automotive T/R
数据表和文档
IHS
Datasheet9 页3 年前
Future Electronics
库存历史记录
3 个月趋势:
+33.94%
供应链
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2013-10-16
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
Res Thick Film 1225 47K Ohm 1% 2W ±100ppm/C Conformal Coated Wide Terminal SMD Automotive T/R
RCL FIXED RESISTOR Wide 2512 (6432Metric) 1225 Chip Resistor ±1% ±100ppm/C 51.1kOhm 2W
描述
RCL 1225 Wide 2512 (6432Metric) 1225 Chip Resistor ±1% ±100ppm/C 49.9kOhms 2W
RES SMD 49.9K OHM 2W 2512 WIDE 1%
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 2W, 49900ohm, 200V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 1225