Vishay RCL122547R5FKEG
RES SMD 47.5 OHM 2W 2512 WIDE / 47.5 Ohms ±1% 2W Chip Resistor Wide 2512 (6432 Metric), 1225 Automotive AEC-Q200...
Production
价格与库存
数据表和文档
3 个月趋势:
-2.65%
CAD 模型
来源eCADmCAD文件
SnapEDA
符号封装
下载
从 Octopart 下载 CAD 模型,即表示您同意我们的条款和条件以及隐私政策
相关零件
Res Thick Film 1225 49.9 Ohm 1% 2W ±100ppm/C Conformal Coated Wide Terminal SMD Automotive T/R
描述
RES SMD 47.5 OHM 2W 2512 WIDE / 47.5 Ohms ±1% 2W Chip Resistor Wide 2512 (6432 Metric), 1225 Automotive AEC-Q200 Thick Film
RCL 1225 Wide 2512 (6432Metric) 1225 Chip Resistor ±1% ±100ppm/C 47.5Ohms 2W
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 2W, 47.5ohm, 200V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 1225
47.5¦¸ ¡À1% 2W ¡À100ppm/¡æ 1225 3.2mm*6.3mm*800¦Ìm