Vishay RCL122539K0FKEG
Res SMD 39K Ohm 2W 2512 Wide
Production
数据表和文档
相关零件
Res Thick Film 1225 40.2K Ohm 1% 2W ±100ppm/C Wide Terminal SMD Automotive T/R
描述
RES SMD 39K OHM 2W 2512 WIDE
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 2W, 39000ohm, 200V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 1225
RCL1225 100 39K 1% E67 E3