Vishay RCL122520K0FKEG
Res SMD 20K Ohm 2W 2512 Wide
数据表和文档
3 个月趋势:
-6.43%
相关零件
RCL FIXED RESISTOR Wide 2512 (6432Metric) 1225 Chip Resistor ±1% ±100ppm/C 22kOhm 2W
描述
RES SMD 20K OHM 2W 2512 WIDE
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 2W, 20000ohm, 200V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 1225
Wide 2512 (6432Metric) 1225 1225 RCL 0.126Lx0.248W 3.20mmx6.30mm 2W 20kOhms ±100ppm/C
20K¦¸ ¡À1% 2W ¡À100ppm/¡æ 1225 3.2mm*6.3mm*800¦Ìm