Vishay RCL12251R27FKEG
Res SMD 1.27 Ohm 2W 2512 Wide
Production
价格与库存
数据表和文档
3 个月趋势:
Restocked
供应链
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2013-10-16
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
Res Thick Film 0805 1.27 Ohm 1% 0.125W(1/8W) ±100ppm/C Pad SMD T/R Automotive
Fixed Resistor, Metal Glaze/Thick Film, 0.1W, 1.27ohm, 75V, 1% +/-Tol, Surface Mount, 0603
Res Thick Film 1206 1.27 Ohm 1% 0.25W(1/4W) ±100ppm/C Pad SMD Automotive T/R
Fixed Resistor, Metal Glaze/Thick Film, 0.5W, 1.27ohm, 0.7969V, 1% +/-Tol, Surface Mount, 1206
PanasonicERJ-A1BF1R3U
Res Thick Film 1225 1.3 Ohm 1% 1.33W ±100ppm/°C Molded Wide Terminal SMD Embossed Carrier T/R
PanasonicERJ-14BQF1R2U
Res Thick Film 1210 1.2 Ohm 1% 0.5W ±100ppm/°C Molded SMD Embossed Carrier T/R
描述
RES SMD 1.27 OHM 2W 2512 WIDE
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 2W, 1.27ohm, 200V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 1225
Wide 2512 (6432Metric) 1225 1225 RCL 0.126Lx0.248W 3.20mmx6.30mm 2W 1.27Ohms ±100ppm/C
1.27¦¸ ¡À1% 2W ¡À100ppm/¡æ 1225 3.2mm*6.3mm*800¦Ìm