Vishay RCL1225169KFKEG
RCL FIXED RESISTOR Wide 2512 (6432Metric) 1225 Chip Resistor ±1% ±100ppm/C 169kOhm 2W
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet9 页3 年前
库存历史记录
3 个月趋势:
+0.00%
描述
RES SMD 169K OHM 2W 2512 WIDE
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 2W, 169000ohm, 200V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 1225
169K¦¸ ¡À1% 2W ¡À100ppm/¡æ 1225 3.2mm*6.3mm*800¦Ìm
RCL1225 100 169K 1% E67