Vishay RCL12187R15FKEK
Res SMD 7.15 Ohm 1W 1812 Wide
数据表和文档
相关零件
Res Thick Film 1218 6.8 Ohm 1% 1W ±100ppm/C Wide Terminal SMD Automotive T/R
Yageo GroupRC1218FK-076R8L
RC Series 1218 1 W 6.8 Ohm ±1 % ±100 ppm/°C SMT Thick Film Chip Resistor
Yageo GroupRC1218JK-076R8L
Res Thick Film 1218 6.8 Ohm 5% 1W ±200ppm/C Wide Terminal SMD T/R
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 1.5W, 6.8ohm, 200V, 5% +/-Tol, 200ppm/Cel, Surface Mount, 1218
描述
RES SMD 7.15 OHM 1W 1812 WIDE
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 1W, 7.15ohm, 200V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 1218
RCL1218 100 7R15 1% ET9 E3
7.15 OHM 1% 100PPM