Vishay RCL06126K81FKEA
Res Thick Film 0612 6.81K Ohm 1% 1W ±100ppm/C Wide Terminal SMD T/R Automotive AEC-Q200
数据表和文档
3 个月趋势:
Restocked
描述
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 1W, 6810ohm, 200V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 0612
Wide 1206 (3216Metric) 0612 FIXED RESISTOR RCL 0.063Lx0.126W 1.60mmx3.20mm 0.75W 3/4W 6.81kOhm ±100ppm/C
RES 6.81K OHM 1% 1W 1206 WIDE
RCL0612 100 6K81 1% ET1 E3