Vishay RCL0612360KFKEA
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 1W, 360000ohm, 75V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 0612
Production
数据表和文档
供应链
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2010-03-09
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 1W, 330000ohm, 75V, 5% +/-Tol, 200ppm/Cel, Surface Mount, 0612
描述
Wide 1206 (3216Metric) 0612 FIXED RESISTOR RCL 0.063Lx0.126W 1.60mmx3.20mm 0.75W 3/4W 360kOhm ±100ppm/C
RES 360K OHM 1% 1W 1206 WIDE
RCL0612 100 360K 1% ET1 E3