Vishay RCL06122K20FKEA
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 1W, 2200ohm, 200V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 0612
数据表和文档
3 个月趋势:
Restocked
供应链
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2010-03-09
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.75W, 2000ohm, 200V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 0612
描述
Res Thick Film 0612 2.2kOhm 1% 1/2W ±100ppm/K Molded Paper T/R
RES SMD 2.2K OHM 3/4W 1206 WIDE
Wide 1206 (3216Metric) 0612 FIXED RESISTOR RCL 0.063Lx0.126W 1.60mmx3.20mm 0.75W 3/4W 2.2kOhm ±100ppm/C
2.2K¦¸ ¡À1% 750mW ¡À100ppm/¡æ 0612 1.6mm*3.2mm*650¦Ìm