Vishay RCL061212R0FKEA
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 1W, 12ohm, 200V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 0612
数据表和文档
库存历史记录
3 个月趋势:
+107%
供应链
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2010-03-09
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.75W, 13ohm, 200V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 0612
描述
RES 12 OHM 1% 1W 1206 WIDE
12¦¸ ¡À1% 1W ¡À100ppm/¡æ 0612 1.6mm*3.2mm*650¦Ìm
RCL0612 100 12R 1% ET1 E3
12 OHM 1% 100PPM