Vishay RCL061210R0JNEA
Res Thick Film 0612 10 Ohm 5% 0.5W(1/2W) ±200ppm/C Wide Terminal SMD Automotive T/R
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet9 页3 年前
Upverter
库存历史记录
3 个月趋势:
-2.16%
CAD 模型
来源eCADmCAD文件
EE Concierge
符号封装
从 Octopart 下载 CAD 模型,即表示您同意我们的条款和条件以及隐私政策
供应链
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2010-03-09
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.75W, 10ohm, 200V, 5% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 0612
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.75W, 9.1ohm, 2.6125V, 5% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 0612
Res Thick Film 0612 10 Ohm 1% 0.75W(3/4W) ±100ppm/C Wide Terminal SMD T/R Automotive AEC-Q200
描述
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 1W, 10ohm, 200V, 5% +/-Tol, 200ppm/Cel, Surface Mount, 0612
Wide 1206 (3216Metric) 0612 0612 RCL 0.063Lx0.126W 1.60mmx3.20mm 0.75W 3/4W 10Ohms ±200ppm/C
10¦¸ ¡À5% 750mW ¡À200ppm/¡æ 0612 1.6mm*3.2mm*650¦Ìm