Vishay RCL061210K0JNEA
Res Thick Film 0612 10K Ohm 5% 1W ±200ppm/C Wide Terminal SMD Automotive T/R
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet9 页3 年前
Future Electronics
库存历史记录
3 个月趋势:
-1.66%
供应链
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2010-03-09
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
Res Thick Film 0612 10K Ohm 5% 0.75W(3/4W) ±200ppm/C Wide Terminal SMD T/R Automotive AEC-Q200
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.75W, 9100ohm, 200V, 5% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 0612
描述
SMD Chip Resistor, 10 kOhm, 5%, 1 W, 0612 1632 Metric, Thick Film
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 1W, 10000ohm, 200V, 5% +/-Tol, 200ppm/Cel, Surface Mount, 0612
10K¦¸ ¡À5% 750mW ¡À200ppm/¡æ 0612 1.6mm*3.2mm*650¦Ìm