Vishay RCA060382K0FKEC
Res Thick Film 0603 82kOhm 1% 1/10W ±100ppm/K Molded Paper Tape
Production
价格与库存
DistributorSKUMinPkg
TMERCA060382K0FKEC020K
12h
AvnetRCA060382K0FKEC020K
4d
数据表和文档
IHS
Datasheet10 页3 年前
TME
供应链
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 5 months ago)
描述
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.1W, 82000ohm, 75V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 0603
RCA0603 82K 1% 100 ET6 E3