Vishay RCA060327K0FKEC
Res Thick Film 0603 27kOhm 1% 1/10W ±100ppm/K Molded Paper Tape
Production
价格与库存
DistributorSKUMinPkg
TMERCA060327K0FKEC020K
2h
AvnetRCA060327K0FKEC020K
4d
数据表和文档
IHS
Datasheet10 页3 年前
TME
Introduction Date2006-04-30
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
描述
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.1W, 27000ohm, 75V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 0603
RCA0603 27K 1% 100 ET6 E3