Vishay RCA040221K5FKED
SMD Chip Resistor, 21.5 kOhm, ± 1%, 63 mW, 0402 [1005 Metric], Thick Film, Anti-Sulfur
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet10 页3 年前
TME
Future Electronics
供应链
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 8 months ago)
描述
RCA Series 0402 21.5 kOhm 0.063 W ±1 % ±100 ppm/K SMT Thick Film Resistor
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.063W, 21500ohm, 50V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 0402
RCA0402 21K5 1% 100 ET7 E3
21.5K OHM 1% 100PPM