Vishay PTN1206E5233BST1
Fixed Resistor, Thin Film, 0.4W, 523000ohm, 200V, 0.1% +/-Tol, 25ppm/Cel, Surface Mount, 1206
Production
数据表和文档
IHS
Datasheet5 页2 年前
库存历史记录
3 个月趋势:
+0.00%
Introduction Date2008-08-10
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
PanasonicERA-8AEB5233V
Fixed Resistor, Thin Film, 0.25W, 523000ohm, 150V, 0.1% +/-Tol, 25ppm/Cel, Surface Mount, 1206
TE Connectivity / AMP4-1879227-8
Fixed Resistor, Thin Film, 0.125W, 523000ohm, 150V, 0.1% +/-Tol, 25ppm/Cel, Surface Mount, 1206
PanasonicERA-8AEB4993V
Res Thin Film 1206 499K Ohm 0.1% 0.25W(1/4W) ±25ppm/C Pad SMD Automotive T/R
PanasonicERA-8AEB514V
Res Thin Film 1206 510K Ohm 0.1% 0.25W ±25ppm/°C Molded SMD Punched Carrier T/R
Yageo GroupRT1206BRD07499KL
250mW Thin Film Resistor 200V ±25ppm/℃ ±0.1% 499kΩ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
Yageo GroupRT1206BRD07475KL
Res Thin Film 1206 475K Ohm 0.1% 0.25W(1/4W) ±25ppm/C Pad SMD T/R
描述
1206 (3216Metric) FIXED RESISTOR PTN 0.126Lx0.063W 3.20mmx1.60mm 0.4W 2/5W 523kOhm ±25ppm/C
RES SMD 523K OHM 0.1% 0.4W 1206
PTN1206 25PPM 523K 0.1% S T1 e1