Vishay PTN1206E3013BST1
Fixed Resistor, Thin Film, 0.4W, 301000ohm, 200V, 0.1% +/-Tol, 25ppm/Cel, Surface Mount, 1206
Production
数据表和文档
IHS
Datasheet5 页2 年前
CAD 模型
来源eCADmCAD文件
Ultra Librarian
符号封装
下载
从 Octopart 下载 CAD 模型,即表示您同意我们的条款和条件以及隐私政策
供应链
Country of OriginUSA
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2008-08-10
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
Fixed Resistor, Thin Film, 0.25W, 301000ohm, 200V, 0.1% +/-Tol, 25ppm/Cel, Surface Mount, 1206
PanasonicERA-8AEB3013V
Fixed Resistor, Thin Film, 0.25W, 301000ohm, 150V, 0.1% +/-Tol, 25ppm/Cel, Surface Mount, 1206
Fixed Resistor, Thin Film, 0.125W, 301000ohm, 200V, 0.1% +/-Tol, 25ppm/Cel, Surface Mount, 1206
RES 301K OHM 0.1% 1/4W 1206
PanasonicERA8AEB334V
Res Thin Film 1206 330K Ohm 0.1% 0.25W(1/4W) ±25ppm/C Pad SMD Automotive T/R
描述
1206 (3216Metric) FIXED RESISTOR PTN 0.126Lx0.063W 3.20mmx1.60mm 0.4W 2/5W 301kOhm ±25ppm/C
RES SMD 301K OHM 0.1% 0.4W 1206
PTN1206 25PPM 301K 0.1% S T1 e1