Vishay PTN1206E1870BST1
Fixed Resistor, Thin Film, 0.4W, 187ohm, 200V, 0.1% +/-Tol, 25ppm/Cel, Surface Mount, 1206
Production
价格与库存
数据表和文档
供应链
Country of OriginUSA
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2008-08-10
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 6 months ago)
相关零件
PanasonicERA-8AEB1870V
Res Thin Film 1206 187 Ohm 0.1% 0.25W(1/4W) ±25ppm/C Pad SMD Automotive T/R
PanasonicERA8AEB201V
Res Thin Film 1206 200 Ohm 0.1% 1/4W ±25ppm/°C Molded SMD SMD Punched Carrier T/R
PanasonicERA8AEB181V
Res Thin Film 1206 180 Ohm 0.1% 1/4W ±25ppm/°C Molded SMD SMD Punched Carrier T/R
Res Thin Film 1206 200 Ohm 0.1% 0.4W ±25ppm/°C Molded SMD SMD Paper T/R
Yageo GroupRT1206BRD07200RL
250mW Thin Film Resistor ±25ppm/℃ ±0.1% 200Ω 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
Res Thin Film 1206 200 Ohm 0.1% 0.25W(1/4W) ±25ppm/C Pad SMD Medical T/R
描述
RES SMD 187 OHM 0.1% 0.4W 1206
PTN1206 25PPM 187 0.1% S T1 E1